RUNBOTT SPORT TERMO LÁHEV CORAL 600 ML

30,00 €
S DPH

Přijímáme platby pouze v eurech. Kurz eura vůči české koruně si můžete ověřit v Česká národní banka.

RUNBOTT SPORT
Klasika nikdy nezemře. Naše láhev s dvojitým keramickým povlakem a zátkou se závitem, která udržuje vaše nápoje studené po dobu 24 hodin a horké po dobu 7 hodin, takže si je můžete vzít kamkoli chcete. Vyberte si ze 16 různých barev.
 

TEPLOTA, CHUŤ A UDRŽITELNOST
Díky těmto třem konceptům je RUNBOTT mnohem více než opakovaně použitelná láhev. Tajemství spočívá v jeho keramicky potaženém vnitřku, který umožňuje udržovat teplotu nápoje po dlouhé hodiny, aniž by byl vystaven působení kovu, a také předcházet nepříjemným přenosům chutí.

VÍTE, ŽE RUNBOTT UDRŽUJE VÁŠ NÁPOJ STUDENÝ 24 HODIN A HORKÝ NÁPOJ 7 HODIN

Počet

PŘIPOJTE SE K NÁM A BOJUJTE S GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍM
Stejně jako Vy bereme ochranu životního prostředí velmi vážně. Použitím opakovaně použitelných lahví snižujeme počet plastových nádob, které tak výrazně poškozují naši planetu.


ČIŠTĚNÍ JE VELMI SNADNÉ
Stačí trochu čisté vody a budete mít svůj RUNBOTT připravený na nové dobrodružství. Je navržen tak, aby byl velmi lehký; má ergonomickou rukojeť a můžete ho nosit vždy s sebou. Nezapomeňte na svůj RUNBOTT, když jdete do posilovny, na výlet nebo do práce.
 
VNITŘNÍ KERAMICKÝ NÁTĚR
Zachovejte chuť svých nápojů. Už žádné kovové příchutě.

PROTISKLUZOVÝ POVRCH
Povrchová úprava v jasných barvách. Vysoká odolnost, snadné držení a přenášení.

DVOJITÁ IZOLAČNÍ KOMORA
Vakuum mezi stěnami poskytuje vynikající izolaci, která brání tomu, aby venkovní teplota ovlivňovala obsah lahve.

NEREZ 304
Potravinářská nerezová ocel. Bez BPA, vysoce odolný, ale velmi lehký.

REVOLUCE ZAČÍNÁ VE VÁS, PŘIPOJÍTE SE K MNĚ?
Každou sekundu se do moří a oceánů dostane více než 200 kilogramů odpadu. 80% tohoto odpadu je z plastu a jeho derivátů. Jeho rozklad může trvat až 1000 let, což vážně ovlivní mořský život a následně i nás. Chceme změnit dynamiku. Snižte spotřebu plastů škodlivých pro životní prostředí a zvyšte každodenní používání opakovaně použitelných výrobků.
 
NADEŠEL ČAS PRO ZMĚNU NÁVYKŮ A VYLEPŠENÍ NAŠEHO SVĚTA
Runbott je opakovaně použitelná nádoba vyrobená z prvotřídních materiálů, která kromě toho, že udrží stálou teplotu Vašich nápojů po celé hodiny, nezanechá příchutě ani pachy. Snadno se čistí a také přispívá k tomu, že nevzniká více odpadu. Děkujeme vám za účast na pitné revoluci Runbott.
Runbott is a reusable container, made with premium materials, that apart from keeping your drinks at the idle temperature for hours will not leave flavors or odors. It is easy to clean and also contributes not to generate more waste. Thank you for participating in the Runbott drinking revolution.

RUNBOTT
RUNBOTT SPORT CORAL
10 ks

Parametry

VNITŘNÍ KERAMICKÝ NÁTĚR
ANO