Název společnosti: H2Oras LTD

Kód společnosti: 305367398

DIČ: LT100012831615

Adresa: P. Višinskio g. 102, LT-44151, Litva

Bankovní účet LT483500010006766277

Název banky: PAYSERA.LT UAB

Adresa banky: Mėnulio g. 7, Vilnius, LT-04326, Lietuva

Bankovní SWIFT: EVIULT2VXXX
e-mail info@zerowater.cz

zerowater.lt, zerowater.ee, zerowater.cz
Oficiální obchod s vodními filtry Zerowater. Jsme distributoři vodních filtrů ZEROWATER v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Pokud vás už unavuje přinášet čistou vodu z obchodů v plastových lahvích, tento problém vyřeší kvalitní vodní filtry ZeroWater vyrobené v USA. Filtrační systém ZeroWater kombinuje pět sofistikovaných technologií, aby vám poskytl chutnou vodu.

viva.24.lt, viva.24.lv
Prodáváme zařízení na kontrolu prostředí (dusičnany, vodoměry, měřiče záření a elektromagnetického pole), ochrana před elektromagnetickým zářením "" Neitronik "". Najdete zde nejen doplňky stravy, vybavení potřebné pro zdravý životní styl, jako jsou domácí lisy na olej, ale také literaturu o zdravém stravování a další témata týkající se životního stylu.

osmosas.lt, osmosas.com
Nabízíme optimální řešení čištění vody pro domácnosti, kanceláře a firmy. Věnujeme zvláštní pozornost zařízení na úpravu vody pro domácnost a jeho nejnovějším technologiím. V našem sortimentu najdete filtry na čištění vody, destilační zařízení, osmózové systémy, zařízení pro dezinfekci vody, nasycení vodíkem a další. Protože voda je život.

distiliatorius.lt
Zařízení na destilaci vody a jejich příslušenství. Destilovaná voda je nejčistší, protože neobsahuje žádné přísady a nečistoty. Nejpraktičtější z metod čištění vody je destilace, protože tento proces spolehlivě odstraňuje všechny druhy nečistot.

blend.lt
Internetový obchod nabízející řešení pro výrobu zdravých potravin pro lidi žijící zdravě a pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní a bezvadně fungující kuchyňské vybavení. Mlýnky a odšťavňovače, které nabízíme, jsou technologicky vyspělá, elegantně navržená a patentovaná technologická zařízení, která můžete použít k výrobě produktů s vysokou nutriční hodnotou. Zde si můžete koupit malé kuchyňské spotřebiče - nenahraditelné pomocníky, když potřebujete připravit zdravé a čerstvé jídlo: mlýnky, pomaloběžné odšťavňovače, mlýny na mouku, drtiče vloček, lisy na olej atd.

Nákup v našich obchodech je bezpečný, všechny e-shopy, kterým svěřujete své osobní údaje, jsou zabezpečeny pomocí certifikátů SSL, které slouží k bezpečnému přenosu dat mezi serverem a prohlížečem.