RUNBOTT CITY TERMO LÁHEV AQUAMARINA 500 ML

30,00 €
S DPH

Přijímáme platby pouze v eurech. Kurz eura vůči české koruně si můžete ověřit v Česká národní banka.

RUNBOTT CITY
Nej-městská láhev. Vyrobeno z nerezové oceli 316, které se používá k výrobě lékařských a laboratorních nástrojů pro své výjimečné antikorozní vlastnosti. Svým tvarem a velikostí (k dispozici v objemech 300 a 650 ml) z něj činí ideální láhev na prohlídku jakéhokoli města.
.
 
TEPLOTA, CHUŤ A UDRŽITELNOST
Díky těmto třem konceptům je RUNBOTT mnohem více než opakovaně použitelná láhev. Tajemství spočívá v jeho keramicky potaženém vnitřku, který umožňuje udržovat teplotu nápoje po dlouhé hodiny, aniž by byl vystaven působení kovu, a také předcházet nepříjemným přenosům chutí

 
YOU KNOW THAT RUNBOTT KEEP YOUR DRINK COLD 24 HOURS AND YOUR HOT DRINK 7 HOURS

Počet

JOIN US COMBAT GLOBAL WARMING
Like you, we take environmental protection very seriously. By using reusable bottles, we reduce the number of plastic containers that do so much damage to our planet.

IT'S VERY EASY TO CLEAN
Just a little net water and you'll have your RUNBOTT ready for a new adventure. It is designed to be very light; it has a handle to transport comfortably with you. Don't forget your RUNBOTT when you go to the gym, hike or work.
 
NON-SLIP SURFACE
Finishes in bright colors. High durability and easy to hold and carry.
 
DOUBLE INSULATING CHAMBER
The vacuum between the walls provides excellent insulation that prevents the outside temperature from affecting the contents of the bottle.
 
STAINLESS STEEL
Food grade stainless steel. BPA-free, highly resistant but very light.

THE REVOLUTION STARTS IN YOU WILL YOU JOIN ME?
Every second, more than 200 kilos of rubbish are thrown into seas and oceans. 80% of this rubbish is plastic and derived that can take up to 1000 years to degrade, severely affecting marine life and consequently us.
We want to change the dynamics. Reduce the consumption of environmentally harmful plastics and increase daily use of reusable products.
 
IT'S TIME TO CHANGE HABITS AND IMPROVE OUR WORLD.
Runbott is a reusable container, made with premium materials, that apart from keeping your drinks at the idle temperature for hours will not leave flavors or odors. It is easy to clean and also contributes not to generate more waste. Thank you for participating in the Runbott drinking revolution.

RUNBOTT
RUNBOTT CITY AQUAMARINA
10 ks

Parametry

VNITŘNÍ KERAMICKÝ NÁTĚR
NE