RUNBOTT CITY TERMO LÁHEV FUEGO 500 ML

30,00 €
S DPH

Přijímáme platby pouze v eurech. Kurz eura vůči české koruně si můžete ověřit v Česká národní banka.

RUNBOTT CITY
Nej-městská láhev. Vyrobeno z nerezové oceli 316, které se používá k výrobě lékařských a laboratorních nástrojů pro své výjimečné antikorozní vlastnosti. Svým tvarem a velikostí (k dispozici v objemech 300 a 650 ml) z něj činí ideální láhev na prohlídku jakéhokoli města.
.
 
TEPLOTA, CHUŤ A UDRŽITELNOST
Díky těmto třem konceptům je RUNBOTT mnohem více než opakovaně použitelná láhev. Tajemství spočívá v jeho keramicky potaženém vnitřku, který umožňuje udržovat teplotu nápoje po dlouhé hodiny, aniž by byl vystaven působení kovu, a také předcházet nepříjemným přenosům chutí

 
YOU KNOW THAT RUNBOTT KEEP YOUR DRINK COLD 24 HOURS AND YOUR HOT DRINK 7 HOURS

Počet

PŘIPOJTE SE K NÁM A BOJUJTE S GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍM
Stejně jako Vy bereme ochranu životního prostředí velmi vážně. Použitím opakovaně použitelných lahví snižujeme počet plastových nádob, které tak výrazně poškozují naši planetu.

ČIŠTĚNÍ JE VELMI SNADNÉ
Stačí trochu čisté vody a budete mít svůj RUNBOTT připravený na nové dobrodružství. Je navržen tak, aby byl velmi lehký; má ergonomickou rukojeť a můžete ho nosit vždy s sebou. Nezapomeňte na svůj RUNBOTT, když jdete do posilovny, na výlet nebo do práce.
 
PROTISKLUZOVÝ POVRCH
Povrchová úprava v jasných barvách. Vysoká odolnost, snadné držení a přenášení..
 
DVOJITÁ IZOLAČNÍ KOMORA
Vakuum mezi stěnami poskytuje vynikající izolaci, která brání tomu, aby venkovní teplota ovlivňovala obsah lahve.

NEREZ
Potravinářská nerezová ocel. Bez BPA, vysoce odolný, ale velmi lehký.

REVOLUCE ZAČÍNÁ VE VÁS, PŘIPOJÍTE SE K MNĚ?
Každou sekundu se do moří a oceánů dostane více než 200 kilogramů odpadu. 80% tohoto odpadu je z plastu a jeho derivátů. Jeho rozklad může trvat až 1000 let, což vážně ovlivní mořský život a následně i nás. Chceme změnit dynamiku. Snižte spotřebu plastů škodlivých pro životní prostředí a zvyšte každodenní používání opakovaně použitelných výrobků.
 
NADEŠEL ČAS PRO ZMĚNU NÁVYKŮ A VYLEPŠENÍ NAŠEHO SVĚTA
Runbott je opakovaně použitelná nádoba vyrobená z prvotřídních materiálů, která kromě toho, že udrží stálou teplotu Vašich nápojů po celé hodiny, nezanechá příchutě ani pachy. Snadno se čistí a také přispívá k tomu, že nevzniká více odpadu. Děkujeme vám za účast na pitné revoluci Runbott.

RUNBOTT
RUNBOTT CITY FUEGO
10 ks

Parametry

VNITŘNÍ KERAMICKÝ NÁTĚR
NE