Tester pro testování kvality vody Xiaomi Mi TDS

30,00 €
S DPH

Přijímáme platby pouze v eurech. Kurz eura vůči české koruně si můžete ověřit v Česká národní banka.

Funkce:

Ekonomický model, který je ideální pro koncové uživatele.
Vysoce efektivní a přesný díky své pokročilé mikroprocesorové technologii.
Měřiče lze překalibrovat pomocí malého šroubováku.
Pouzdro je velmi pevné a odolné.


Specifikace :

Funkce Hold: ukládá měření pro pohodlné čtení a nahrávání.
Funkce automatického vypnutí: měřič se automaticky vypne po 10 minutách nepoužívání, aby se šetřily baterie.
Rozsah měření: 0-9990 ppm. Od 0 do 999 ppm je rozlišení v krocích po 1 ppm. Od 1000 do 9990 ppm je rozlišení v krocích po 10 ppm, což je indikováno blikajícím obrazem „x10“.
Displej: velká a snadno čitelná obrazovka LCD.
Tovární kalibrace: naše měřiče jsou kalibrovány roztokem NaCl 342 ppm. Obsahuje nálepku s grafem TDS na zadní straně měřiče, která vysvětluje hodnoty TDS.


Barva bílá

Hmotnost 27,4 g
Vyrobeno v Číně

ZÁRUKA: 12 měsíců

Počet

Xiaomi je známý výrobce elektroniky se sídlem v Číně. Vyrábí smartphony, notebooky a další elektronická zařízení. Mi TDS Pen Tester je dalším z jejich produktů. Jak název napovídá, vypadá trochu jako kuličkové pero, i když je o něco objemnější. Na jednom konci je krytka, která chrání elektrodové senzory. Uzávěr je také místem, kam dáváte vodu, kterou testujete. Druhý konec je pro dvě vyměnitelné knoflíkové baterie. K dispozici je malá LCD obrazovka.

Detekční pero má logo Xiaomi. Je celé bílé a kryt hlavy se senzory je průsvitný. Uživatelé mohou číst hodnoty TDS vody na LCD displeji umístěném ve střední horní poloze pera.
Dodává se s detekčním senzorem, který v zásadě funguje při kontaktu kovu s testovanou vodou. Přístroj je napájen pomocí dvou baterií umístěných na zadní straně. Uvnitř prostoru pro baterie je logo Xiaomi.
Naměřená hodnota se stabilizuje asi za tři sekundy po ponoření přístroje do vody. Měří kvalitu vody v měřítku dílů na milion.
TDS znamená celkové rozpuštěné pevné látky, množství minerálních a vodných solí ve vodě. Pero pro detekci kvality vody bylo použito ke zjištění, jak špatná voda je z hlediska kvality a ve vztahu k očekávaným normám.
Xiaomi-Mi
19 ks